Про нас

Офіційний представник ІТ- рішень канадської компанії CaseWare International на території України, Казахстану, Росії, країн Балтії та Азії

ФАХІВЦІ З БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ, ПОДАТКІВ І АУДИТУ

CaseWare, створена більше 20 років тому і працює в 130 країнах, є провідним постачальником програмних рішень для фінансової звітності та аудиту для комерційних або практичних бухгалтерів. CaseWare – це найшвидший, простий і економічно ефективний спосіб створення облікових записів iXBRL або проведення аудиту. Не вірте нам на слово, читайте історії наших клієнтів.

Незалежно від того, чи проводите ви аудит, готуєте українські фінансові звіти або звітність по МСФО, кращі в своєму класі рішення CaseWare забезпечують надійність і гнучкість, необхідні для обов’язкових облікових записів, тегів iXBRL, аудитів, часу і зборів або звітності з корпоративного податку. Більш того, системи CaseWare заощадять ваш час і підвищать ефективність.

Ключові переваги CaseWare

  • Можливість завантаження даних з 1С
  • Українська, Російська та Англійська версії доступні в Україні
  • Проводьте необмежені набори рахунків, перевірок.
  • Всі законодавчі поновлення включені
  • Економте час при створенні облікових записів або аудиторських завдань
  • Економте час для іншої роботи
  • Усувайте ризик електронних таблиць і підвищуйте точність

РІШЕННЯ

Технологія CaseWare спирається на свій продукт, CaseWare Working Papers, забезпечуючи справжню, динамічну, миттєву інтеграцію, усуваючи необхідність в імпорті, експорті та перевірці даних між пов’язаними програмними модулями.

Поява хмарних технологій зробило ще один крок вперед. Тепер клієнти CaseWare можуть віддалено працювати з даними в режимі реального часу; переглядати, коментувати і підписувати файли, відправляти офіційні звіти в режимі онлайн, управляти заходами і безпечно передавати конфіденційні дані клієнтів в Інтернеті.

Просто створіть необхідне рішення, вибираючи з наших повністю інтегрованих модулів і доповнень.

Тренінги

Платформа CaseWare дуже інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні, але ми пропонуємо ряд навчальних рішень, які ми радимо відвідувати новим користувачам, щоб максимізувати швидке повернення ваших інвестицій при впровадженні нової системи.

У вас є вибір: скористатися навчанням на місці в ваших офісах, відвідати програму навчання в нашому офісі в Кенті чи записатися на онлайн-курс навчання. Незалежно від того, що ви виберете, наша висококваліфікована і професійна команда забезпечить вам ефективно освоїти навчання.

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ

Ми хочемо переконатися, що ви отримаєте максимальну віддачу від використання наших рішень, тому, як клієнт CaseWare, ви будете мати цілодобовий доступ до нашої безпечній зоні онлайн-підтримки на додаток до телефонного доступу протягом робочого дня до нашої групи підтримки клієнтів, яка завжди готова допомогти.

Зв’яжіться зі службою підтримки CaseWare Ukraine:

Телефон: +38 (044) 337-53-73
Електронна пошта: support@caseware.com.ua

Телефонні лінії підтримки відкриті з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.
Якщо ви вже є клієнтом, ви можете отримати доступ до наших ресурсів підтримки тут.

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні