Підприємство контролює моніторинг, щоб допомогти поліпшити процес прийняття рішень.

CaseWare Monitor

Огляд

Безперервний моніторинг транзакцій

CaseWare Monitor – безперервні засоби управління та моніторингу, яке дозволяє організаціям незалежно  відстежувати  транзакції в різних компаніях та системах, виявляючи помилки на ранньому етапі, щоб ви могли уникати великих збитків.

Управління даними, аналітика та розпізнавання на різних платформах

CaseWare Monitor ідеально підходить для доступу та моніторингу даних з будь-якої платформи, включаючи ERP, виготовлені на замовлення застосунками, платіжні карти та системи T&E, а також банківські та страхові програми. Аналітичний механізм продукту може брати дані з цих різних систем, перехресне посилання на інформацію та розкривати загальну картину, яку важко виявити.

Платформа також може визначити критичну інформацію про першопричину відмови, якою потім можна керувати за допомогою функцій управління справами. Забезпечуючи, щоб збої в управлінні не повторювалися, CaseWare Monitor підтримує прагнення організації до постійних і стійких удосконалень.

Багатофункціональна платформа

CaseWare Monitor підходить для різних галузей та рішень, включаючи управління картковими програмами, протидії відмиванню коштів, аудиту заробітної плати тощо. Дізнайтеся, як CaseWare Monitor може допомогти вам контролювати свій бізнес, зв’язавшись з нами для отримання додаткової інформації.

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні