Доступ до якісних даними економить час і ресурси

Управління якістю даних

Управління якістю даних

Якість даних

“В світі кожні два роки відбувається подвоєнням кількості інформації ” Дані обігнали передчуття як ключову перевага для стимулювання зростання бізнесу і збільшення частки ринку. Численні джерела вказують на те, що великий відсоток критично важливих систем, таких як ERP, CRM та сховища даних, не працюють на максимум через недостатні дані.

Великі обсяги даних можуть збільшити ймовірність “брудних” або неякісних даних, які можуть негативно вплинути на ваш бізнес. Неповні та суперечливі дані, такі як невірні дані про клієнтів, продукти і фінансах, можуть привести до таких проблем, як дублювання маркетингових розсилок, неоплачені рахунки-фактури, невірно ідентифіковані клієнти і повторювані платежі. Це потенційно може привести до втрати доходів, зупинення операцій і підриву довіри.

 • Точне уявлення операцій

Забезпечує надійні, послідовні і своєчасні дані, які забезпечують правдивість даних вашого бізнесу в усі моменти часу. Це допомагає поліпшити прийняття рішень і досягти більшого потенціалу для доходів.

CaseWare™ Analytics Data Quality Module (DQM)

CaseWare Analytics DQM допомагає компаніям ефективно керувати даними, автоматизуючи процес якості даних, гарантуючи, що всі дані є точними та повними. Це рішення допомагає організаціям вбудовувати якісні дані безпосередньо у свою діяльність, щоб служити більш користно, наприклад, моніторингу контролю основних бізнес-процесів.

Рішення працює для перетворення даних з усіх джерел в чотири етапи: профілювання, аналіз, зіставлення і очищення. Після перетворення даних CaseWare Analytics DQM забезпечує постійну якість даних, безперервно відстежуючи як існуючі, так і нові дані, а також використовуючи системи раннього виявлення. CaseWare Analytics DQM також забезпечує спільний підхід до якості даних, попереджаючи декількох співробітників у вашій організації про проблеми з якістю даних, щоб їх можна було виправити.

 • Висока Якість І Узгодженість Даних

Завдяки постійно достовірним даним, аналітика даних може надати величезну кількість інформації, щоб запобігти витоку доходів та покращити бізнес-операції.

 

Можливості

Профілювання даних

Отримайте повне уявлення про точність ваших даних, оцінивши та перевіривши ваші дані відповідно до затверджених стандартів даних.

Очищення даних

Очищає ваші дані, стандартизуючи, дедублюючи, перевіряючи адреси та геокодування, щоб уникнути помилок рахунків, платежів або рекламних ресурсів. Дані перевіряються відповідно до встановлених вами правил і відповідно виправляються

 • Стандартизація виправляє непослідовно введені дані або дані без структури.
 • Дедуплікація видаляє повторювані записи, щоб створити один екземпляр відповідних даних.
 • Автоматична перевірка адреси знаходячи поштові індекси та поштові індекси для Канади, США та понад 240 інших країн.
 • Геокодування визначає точне географічне розташування клієнта чи товару у вашій базі даних.

Постійний моніторинг

Плановий та автоматизований моніторинг ваших даних допомагає підтримувати її якість, запобігати майбутнім помилкам та покращує процеси збору даних, які можуть зменшити наявність у вашій системі “брудних” даних.

Інтегрований робочий процес для виправлення

Як тільки проблеми з якістю даних будуть визначені, сповіщення (забезпечені рекомендаціями щодо вирішення) автоматично надсилаються зацікавленим сторонам у бізнесі, які можуть вирішити проблеми. Робочий процес повністю налаштовується і призведе до спрощеного процесу, що включає в себе кілька рівнів ескалації, встановлення строків і т.д.

Аналітика

Перехресне зіставлення даних з декількох джерел

 • Перехресне зіставлення даних з декількох джерел, що мають спільні суті (клієнти, постачальники і т. Д.)
 • Ідентифікація, зв’язування або об’єднання пов’язаних записів
 • Консолідуйте дані, щоб правильно ідентифікувати одного клієнта, який вводиться в базу даних декілька разів
 • Групуйте схожі дані з декількох джерел про людину, сім’ю, домашнє господарство або компанію

Очищення даних

 • Стандартизація даних, введених неузгоджено, неправильно заповнених або не мають структури
 • Створюйте унікальні записи, щоб уникнути помилок
 • Очищення повторюваних записів

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні