Оцініти дані з різних джерел, щоб ефективно виявляти шахрайство та помилки

Зовнішній аудит

Зовнішній аудит

За допомогою технології CaseWare Analytics зовнішні аудитори можуть оцінювати дані з різних джерел, щоб ефективно виявляти шахрайство та помилки, а також отримувати уявлення про загальний стан внутрішнього контролю в організації. За допомогою інструментів аналізу, таких як IDEA®, зовнішні аудитори та їх клієнти мають змогу набути цінності за допомогою спільної платформи незалежно від місця розташування.

CASEWARE IDEA ПРОПОНУЄ ВАМ:
  • Вилучення даних з будь-якого джерела: без особливих зусиль завантажуйте дані з будь-якої програми у різноманітних форматах, включаючи PDF, текстові файли, Excel тощо.
  • Конкретні команди аудиту: За допомогою лише декількох кроків ви можете сортувати, аналізувати, порівнювати та оцінювати клієнтські дані за допомогою різних функцій, включаючи Закон Бенфорда, Fuzzy Duplicate, Gap Detection, Узагальнення та вибірку для надання детальних результатів клієнтам за економічною ефективністю.
  • Шлях аудиту: пропонує візуальний покроковий огляд всіх проведених процедур та аналітики та дозволяє легко повторити процес для подальшого аналізу.
  • Цілісність бази даних: лише для читання означає, що виробнича база клієнта ніколи не піддається небезпеці, а аналіз даних є точним та своєчасним.
  • Співпраця: На одній платформі для розміщення різних даних разом із супроводжуваною аналітикою група аудиту може приймати синхронізовані рішення на основі точної інформації.

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні