Аналіз першопричин, поліпшення бізнесу та захист доходів

Фінанси

Фінанси

Рішення CaseWare Analytics розроблені для легкої взаємодії з різними фінансовими процесами та програмами, щоб забезпечити консолідований вигляд фінансового контролю. Тепер ви можете усунути сліпі зони своїх фінансових процесів, зупинити неналежні платежі та автоматизувати звірки.

Персонал який прагне зменшити шахрайство та неточності звітування у фінансовій звітності, а також знизити витрати на дотримання вимог, отримає користь від автоматизованого методу визначення та усунення винятків, все в межах одного порталу користувача. Персонал також отримує додаткову перевагу від можливості виявлення першопричин; ця розвідка може бути використана для вдосконалення або навіть реінжинірингу операцій для більш ефективного запуску.

Рішення

Дві головні перешкоди стоять на шляху між фінансовими фахівцями і досягнення повної рентабельності. Ними є:

1. Можливість контролювати декілька платформ одночасно

Приклад: Аналіз платежів  здійснених у програмі ERP та за допомогою закупівельних карток, щоб уникнути дублікатів у різних варіантах оплати.

2. Швидке виявлення причин, що вживаються, для поліпшення ділових операцій та скасування періодичних проблем.

Приклад: виявлення того, що численні співробітники подають одноразові понаднормові за раз, а не щомісяця, і, можливо, чинять негативний вплив на грошові потоки організації. Таке розуміння може послужити підставою для створення політики, що забезпечує своєчасну подачу заявок в надурочний час.

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні