Unlock the power within your data

CaseWare IDEA

Огляд

CASEWARE IDEA: НАДІЙНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ АНАЛІЗУ ДАНИХ

Незалежно від того, чи ви аудитор, бухгалтер чи спеціаліст з фінансів, аналіз даних – це проблема. Збір інформації з численних джерел та широкому наборі форматів забирає багато часу та збільшує ризик помилок. На щастя, існує CaseWare IDEA® – всеосяжний, потужний і простий у використанні інструмент аналізу даних, який швидко аналізує 100% ваших даних, гарантує цілісність даних та пришвидшує ваш аналіз, прокладаючи шлях до більш швидких та ефективних аудитів.

 ЩО CASEWARE IDEA МОЖЕ ЗРОБИТИ ДЛЯ ВАС
  • Імпортувати всі ваші записи, включаючи електронні таблиці та експортовані дані з баз даних, програм бухгалтерського обліку, ERP-систем та програм T&E у таких форматах, як PDF, звичайний текст (.txt), print-report (.prn), ODBC і SAP.
  • Захистити цілісність ваших даних, надаючи доступ лише для читання до ваших вихідних даних.
  • Надати доступ до 100+ загальних аудиторських функцій, включаючи Закон Бенфорда, нечіткий дублікат, виявлення прогалин, узагальнення, стратифікація, вибірка тощо.
  • Візуалізує ваші дані, щоб створити графіки та статистику на місці, завдяки чому ви зможете швидко візуально визначити шаблони, тенденції та передумови.
  • Записувати кожний крок вашого аналізу, щоб ви мали чіткий слід аудиту і зможете повторити процес подальшого аналізу.
  • Надасть додаткові ресурси увійшовши на свою особисту сторінку включаючи IDEA add-ons, webinars, IDEAScript Vault, forums, Support Portal і багато інших.

SmartAnalyzer

Заздалегіть побудувані шаблони. Smarter Analysis.

IDEA SmartAnalyzer – колекція запитів і завдань, які можуть бути використані для кожного аудиторського завдання для покращення якості та послідовності аудиту. IDEA SmartAnalyzer пропонує широкий набір процедур для аналізу загальної бухгалтерської книги, дебіторської заборгованості, запасів, основних засобів і кредиторської заборгованості операцій.

Аналіз SAP даних

SAP® – надзвичайно ефективне, потужне та багатогранне рішення для планування ресурсів підприємства (ERP). Однак контроль бізнес-процесів та застосувань може з часом погіршитися через зміну регламенту або ділових звичаїв, отже, цей постійно мінливий ландшафт може становити непередбачені ризики. Постійний аналіз основних систем даних може запобігти загрозам та вирішити ризики на ранній стадії.

Вилучення даних SAP спрощується, що дозволяє легко переглядати та аналізувати. SmartExporter вирішує багато поширених проблем, пов’язаних із передачею SAP-даних поза середовищем програмного забезпечення, такі як безпека, ємність даних та терміни завантаження даних. Після налаштування запиту даних, визначивши таблиці, поля та фільтри, ви можете зберегти його як обране та повторно використовувати його в майбутньому.

Зручний аналіз

Запит даних не генерується в SAP®, але на вашому локальному жорсткому диску або на сервері підприємства. Запити даних плануються для негайного завантаження або на певний час у неробочий час та зберігаються для повторного використання. Формати виводу включають IMD (IDEA), CSV, Access, TXT, AIS та файли, відформатовані відповідно до структури даних за замовчуванням.

Безпечний та надійний

SmartExporter сумісний з існуючими правами доступу до SAP®. Тому таблиці SAP, до яких ви не маєте прав доступу в рамках ERP, через це рішення не будуть доступні. Оригінальні дані SAP® не можна редагувати, оскільки рішення SmartExporter створює вміст, доступний лише для читання. Усі дії можна простежити в будь-який час, оскільки вони записуються унікальним ідентифікатором. Це забезпечує максимальну прозорість.

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні