Спільний аналіз даних в безпечному середовищі

Сервер IDEA

Огляд

Прискорення продуктивності

IDEA Server® – це спільна аналітична платформа, яка прискорюється потужною серверною обробкою. Користувачам надається можливість одночасно виконувати свої завдання з аудиту, використовуючи обробку на основі сервера для аналізу даних, замість традиційного робочого комп’ютера.

Тепер ви можете заощадити час, подолавши розрив між робочим комп’ютером та центром обробки даних. Результатом є легкість доступу, що дає вам можливість швидко реагувати на помилки, аномалії та шахрайські дії.

Безпека даних

Користувачі повинні увійти за допомогою окремого ідентифікатора користувача та пароля, додавши додатковий рівень захисту вашим даним. Дозволи можуть бути налаштовані для доступу до всіх користувачів або лише до конкретного персоналу, щоб конфіденційна інформація залишалася приватною.

Працюйте з одними й тимиж даними

Надлишок даних та дублювання процесів аудиту є загальною та дорогою проблемою, які можна усунути, маючи єдину точку доступу як до даних аудиту, так і до аналітики. Маючи одну платформу для розміщення різних даних, отриманих з декількох систем разом із супроводжуваною аналітикою, аудиторська група може приймати синхронізовані рішення на основі точної інформації. 

Ідеально підходить для організацій з великими наборами даних та потребують додаткової безпеки даних.

Основні моменти

Поділіться своїм успіхом

 

Безпечним, самообслуговуючим є доступ IDEA Server до даних, прискорена продуктивність на великих наборах даних, а також спільна підтримка допомагає працювати більш ефективно разом.

Безперервно переміщуючи файли між вашими особистими та корпоративними проектами. IDEA Server перетворює бібліотеку IDEA у захищену робочу область спільної роботи, завдяки чому ви можете поділитися своєю роботою задля підвищення рівня продуктивності, спілкування та розуміння.

Керівники команд можуть миттєво покращити співпрацю, додавши часто використовувані файли та інші важливі для бізнесу дані в Корпоративну бібліотеку для колег, щоб скопіювати їх на поточний проект робочого комп’ютера.

Отримайте більше від своїх даних.

По мірі зміни бізнесу потребують зміни і технології. IDEA Server – це масштабована аналітична платформа, яка зростає разом із вашими бізнес-даними, базою співробітників та архітектурою сервера.

Швидкий аналіз

Завдяки обробці на основному сервері ви можете заощадити час, отримуючи доступ до даних за запитом незалежно від місця, що дозволяє швидше отримувати результати. За його бездоганною зручністю використання стоїть надійний програмний код, який надає функціональність процесу IDEA. 

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні