Ефективне управління, ризик і дотримання встановлених вимог

РИЗИК І дотримання встановлених вимог

За останні два десятиліття експоненціальна швидкість впровадження технологій у багатьох організаціях створила велику ефективність, але також і багато силосних установок, де кожен бізнес-підрозділ має власну інформацію, процеси та набір норм відповідності.

Наявність єдиної правдивої версії є життєво важливою для ефективної програми управління, ризику та дотримання встановлених вимог (GRC). Найчастіше найбільшим викликом для ініціатив GRC є відсутність консолідованого погляду на дотримання, ризику та контролю. Рішення CaseWare Analytics надають цілісне уявлення про ваше підприємство, надаючи «погляд з висоти пташиного польоту» на ваші різні системи та процеси. Крім того, аналіз даних закриває цикл належним чином сконструйованого середовища управління, гарантуючи, що ваша система управління є повною та системи внутрішнього контролю не погіршуються з часом.

Сучасні платформи GRC потребують простоти в експлуатації цієї технології. Рішення CaseWare Analytics розроблені, щоб допомогти вам отримати оптимальне уявлення про ваш бізнес завдяки зручній для користувача технології, яка не вимагає знань з програмування. Наші рішення сумісні з вашими існуючими кадрами аудиторських технологій, таких як MS® Excel, MS® Access, IDEA®, ACL ™ та Arbutus ™.

Переваги технології

Єдина консолідована платформа для операторів, аудитів та дотримання вимог, яка дозволяє одночасно контролювати різні системи, щоб ви могли переглядати всі ризики та більше не працювати в розрізнених системах.
Знизити витрати на регулювання та дотримання встановлених вимог, що, інтегруючи всі регуляторні вимоги та автоматизовану звітність, зменшує час аудиту, а також зменшує плату за аудит

Рішення

Покладаючись тільки на потілітику це ризикований підхід до дотримання встановлених вимог. Ефективна відповідність включає активний моніторинг усіх даних та транзакцій, щоб забезпечити дотримання політики та швидко визначити сфери потенційного недотримання.

За допомогою CaseWare Analytics ви можете переглядати різні джерела даних, якими б вони не були, та виявляти підозрілі дії чи схеми, перш ніж вони стануть згубними для організації

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні