Незалежно від вашого рівня аналітичного досвіду, нехай SmartAnalyzer зробить всю роботу за вас, щоб зосередитися на інтерпретації та подання результатів.

Smart Analyzer

Опис

SmartAnalyzer – це набагато більше, ніж набір готових аналітичних тестів і звітів для галузевого аналізу. Це структура, яка допомагає вам орієнтуватися в процесі аналізу даних в IDEA, від початку до кінця.

  • Магазин тестів які допоможуть заощадити час (SmartAnalyzer Marketplace)
  • Заощаджує час і зусилля при визначенні стандартних тестів і створення звітів з нуля
  • Прискорить аналіз і стандартизує робочі процеси по всьому бізнесу
  • Тести будь-яких секцій: «Загальна бухгалтерська книга», «Кредиторська заборгованість», «Дебіторська заборгованість», «Запаси», «Основні засоби» і багато інших

SmartAnalyzer пропонує

SmartAnalyzer пропонує різні програми, що охоплюють широкий спектр областей аудиту. Відвідайте Marketplace, щоб отримати більше інформації про різні варіанти пропонованих програм, які містять аудиторські тести і відповідну стандартну процедуру імпорту. Виберіть програми, які відповідають вашим вимогам аудиту. 

Ви також можете комбінувати різні додатки відповідно до ваших конкретних цілей аудиту. SmartAnalyzer надає стандартні процедури імпорту для систем ERP, щоб спростити імпорт даних з складних систем. Ви просто вибираєте тести аудиту, які хочете виконати, і дозволяєте SmartAnalyzer отримувати дані, необхідні для обраних операцій аудиту. Ви зможете легко імпортувати дані, використовуючи попередньо визначені стандартні процедури імпорту. Стандартні процедури імпорту обробляють отриманні дані з використанням заданих параметрів або налаштованих даних. Таким чином, ви можете запустити тести аудиту відразу після імпорту.

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні