Вивчення кількох джерел даних як один, щоб закрити податковий розрив

ПОДАТКОВА ПЕРЕВІРКА

ПОДАТКОВА ПЕРЕВІРКА

Служба внутрішніх доходів США (IRS) оцінює, що понад 350 мільярдів доларів США щороку не збираються у вигляді податків і потенційно потрапляють в підпільну економіку. Відомий як “tax gap” , більшість цих невиплачених податків є результатом заниження або неправильного уявлення доходів фізичними особами та компаніями.

Як податковий аудитор, як ви гарантуєте, що ви точно звітуєте про доходи і платите правильну суму належного податку? Рішення проблеми? CaseWare Analytics IDEA® програмне забезпечення для аналізу даних.  

IDEA дозволяє аудиторам досліджувати кілька джерел даних, як якщо б вони були одним цілим, і виконувати прості завдання, такі як:

  • Звірка головної бухгалтерської книги, фінансових звітів та податкових декларацій
  • Узагальнення податкових декларацій для узгодження оподатковуваного прибутку з річною звітністю по заробітній платі
  • Витяг угод купівлі-продажу від невідредагованих пунктів-продажу (PoS) і транзакцій

IDEA пропонує своїм користувачам безліч переваг, у тому числі можливість:

  • Імпорт нескінченну кількість записів практично з будь-якого джерела, включаючи банківські реквізити, дані системи EIN, POS, ERPs, електронні таблиці і багато іншого
  • Захист цілісності даних і забезпечення точних оцінок шляхом надання доступу до даних тільки для читання
  • Виявляти дублікати, виявляти прогалини в числових послідовностях, групувати дані за категоріями, застосовувати закон Бенфорда, виявляти нечіткі дублікати і фільтрувати численні рядки і стовпці даних за лічені секунди для виконання специфічних функцій податкового аудиту
  • Автоматизувати повторювані процеси, записуючи кожен аналітичний крок

IDEA довіряють аудитори, бухгалтери та фінансові фахівці по всьому світу, включаючи різні федеральні податкові органи, такі як:

  • Канадське Податкове агентство-канадський федеральний податковий орган, який використовує IDEA для застосування закону Бенфорда як інструмент оцінки ризиків. Як зазначається в книзі Сандера Джі, шахрайство і виявлення шахрайства: підхід до аналізу даних, Canada Revenue Agency також використовує IDEA для ідентифікаці діяльності хакерів.
  • Чеський податковий орган, який використовує IDEA для перегляду своєї бухгалтерської звітності і прискорення процесу перегляду, як зазначається в липневому випуску “Делойт” за 2010 рік “податкові та юридичні новини”.

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні