Захист прибутку і запобігання витоку доходів

Телекомунікації та комунальні послуги

Огляд

Телекомунікаційна та комунальна промисловість перебуває у постійній хвилі інновацій, що підштовхує створенню нових технологій, сподіваючись на збільшення прибутків, покращення прибутку та збільшення грошових потоків. Керуючись новими та постійно змінюються нормами, які намагаються йти в ногу зі зміною технологій, шлях до прибутковості в цих галузях починається з міцного внутрішнього контролю.

З наростанням даних, що відбувається найшвидше в цих галузях, доречно, що менеджери з білінгу, персонал із забезпечення доходів та внутрішні аудитори мають платформу, яка легко опитує великі обсяги змінних даних, незалежно від базових систем, що використовуються, хоча і застарілих систем, в основних системах виставлення рахунків або останні впровадження корпоративного планування ресурсів (ERP).

З CaseWare ™ Analytics ви можете захистити прибуток, допоможе забезпечити очікувань щодо якості послуг та запобігти витоку доходів. Ви можете цілісно аналізувати безліч джерел даних, незалежно від обсягу чи різноманітності. Виходячи з цього зведеного світогляду даних, CaseWare Analytics здатний забезпечити незалежну точку спостереження за процесами організації, щоб виявити будь-які події, несумісні з внутрішніми чи зовнішніми правилами та нормами.

Дізнайтеся більше про CaseWare IDEA
Замовте БЕЗКОШТОВНУ демо-версію сьогодні